GET
Array
(
  [LANG] => cz
  [idclanku] => 45_54
  [nbcat] => sluzby-ostatni
  [ACT] => clanky
  [templat] => clanky
)
ACT=clanky - ACTL=txt
zprava =
idecka
Array
(
  [0] => 45
  [1] => 54
)
Array
(
)

Ostatní

Komiks

Vytváříme komiksy na zakázku v různých stylech. Jsme schopni vytvořit krátké černobílé stripy i barevné komiksy o desítkách stran. Vše v prvotřídní kvalitě, včetně námětů a scénářů.

Náš ateliér taktéž spolupracuje se studiem BOBA. Z této spolupráce vznikl historicky první komiks s Bobem a Bobkem. První díl ku příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji, měl tak veliký úspěch, že se dočkal i  pokračování Bob a Bobek na horách, dále pak Bob a Bobek na návštěvě.
Těšte se na další díly.


Video

Nabízíme technické i kreativní přípravy a realizace natáčení. 

Je možné naše služby využít od brainstormingu až po přípravu scriptu a storyboardu.
Zajistíme prvotřídní techniku a team specialistů. Od záznamu až po střih a postprodukci. 

Dodáváme také promo a virální videa, vytvořené pomocí našich unikátních výtvarných technik SAND ART (malování do písku),  LIGHT ART (malování světlem), SPEEDPAINTING (Rychlomalování).

Aplikace

Jsme schopni zajistit výrobu aplikace pro jakékoliv účely. Vyvíjeli jsme na příklad aplikaci pro Dopravní podník, která prostřednictvím vtipných obrázků cestujícím připomíná nutnost dodržování slušného chování.


Audio
Nabízíme technické i kreativní zpracování zvuku. K vašim videím dodáme originální zvuk včetně zvukových efektů. Máme také k dispozici nahrávací studio a profesionální sound designéry. 

Vytvoříme vám originální jingle, rádio spot a nebo Voice over. 

Máme k dispozici Dj´s pro váš event či firemní akci. Stejně tak i kvalitní beatboxery, kteří vás ohromí svým uměním a navíc vás naučí základy této netradiční disciplíny ve svém originálním workshopu.  

Dále si můžete objednat hudební produkci do filmu, her či pro váš song.