GET
Array
(
  [LANG] => cz
  [idclanku] => 45_51
  [nbcat] => sluzby-reklama
  [ACT] => clanky
  [templat] => clanky
)
ACT=clanky - ACTL=txt
zprava =
idecka
Array
(
  [0] => 45
  [1] => 51
)
Array
(
)

Reklama

Reklama

TV Spoty
Chcete mít spot, jaký nemá nikdo jiný? Pak jste tu správně! Máme za sebou bohaté zkušenosti s tvorbou TV Spotů. Jsme schopni s jakoukoli výtvarnou technikou, kterou najdete na našich stránkách, zpracovat a zrealizovat originální, televizní nebo online spot. Máme vlastní produkční, kreativní i technické zázemí pro tvorbu netradiční reklamy. Je jen na vás zda si zvolíte animaci na klíč nebo například malbu světlem. Také nabízíme dublování herců při výtvarných rolích.

Reklamní grafika
Objednejte si u nás návrhy i výrobu katalogů, nálepek, etiket produktů, vizitek, letáků, plakátů, nebo si nechte vytvořit nový logotyp. V případě potřeby vám navrhneme i nový merchandising.

Zakázky realizujeme od kreativního návrhu až po tisk - včetně velkoformátového.
Ilustrace
Využijte služby našich zkušených ilustrátorů, kteří vám přesně podle vašeho zadání, rychle a kvalitně vytvoří srozumitelný storyboard, shooting board či animatik, pro váš film nebo reklamu. Taktéž ilustrujeme knihy, přání k narozeninám, svatební oznámení nebo specifické potisky na trika. Na tabletech Wacom Cintiq 24HD + 22HD, produkujeme expresivní vizualizace ve všech formátech a v HD kvalitě, během pár minut.

Radio spot
Vytvoříme vám originální jingle, rádio spot a nebo Voiceover. Jsme v úzkém spojení s šikovnými sound designery, kteří mimo své hudební dovednosti mají i bohatou banku hlasů, beatboxerů, atd... Také máme k dispozici, pro váš event či firemní akci kvalitní beatboxery, kteří vás ohromí svým uměním a navíc vás naučí základy této netradiční disciplíny ve svém originálním workshopu. Dále si můžete objednat hudební produkci do filmu, her či pro váš song.