GET
Array
(
  [LANG] => cz
  [idclanku] => 45_50
  [nbcat] => sluzby-animace
  [ACT] => clanky
  [templat] => clanky
)
ACT=clanky - ACTL=txt
zprava =
idecka
Array
(
  [0] => 45
  [1] => 50
)
Array
(
)

Animace

Animace

Využijte našich služeb i v oblasti animace, se kterou máme bohaté zkušenosti. Stejně jako u všeho co Dowis.cz dělá i zde je preciznost, rychlost a profesionální přístup samozřejmostí a zárukou kvality.

Sparťák 3D animace pro HC Sparta Praha. (2015)
Redesignovali jsme sparťanského Maskota Sparťáka , vyrobili jsme novou řadu 3D animací faulů a hokejových situací pro multimediání kostku v O2 Aréně i pro ostatní použití jako je web, fcb a tištěnou grafiku.  V průběhu dalších dvou let budeme tento projekt dále rozvíjet.  

Maskoti Calvin a Calvina - Švýcarský hokejový klub Genève-Servette Hockey Club. Kompletní 2D animace faulů a hokejových situací na multimediální kostku 6. až 8. 2015

Maskoti Bob a Bobek - Mistrovství Světa v ledním hokeji 2015 Návrh kostýmů, design propagačních předmětů  a kompletní kreslené podklady pro tiskové podoby a animace pro ČT. Režie a produkce zahajovacího ceremoniálu / Praha O2 ARENA 1/5/2015.
JACK RUSSEL - zachránce planety
Pracujeme na tvorbě nového celovečerního filmu Tento film je inspirován odkazem a celoživotním dílem českého fenomenálního ilustrátora a karikaturisty pana Vladimíra Jiránka, stvořitele známých animovaných postaviček Pat a Mat, nebo Bob a Bobek. Na filmu se usilovně pracuje a premiéra v kinech je plánována na podzim roku 2018. Náš ateliér realizuje animační projekty komplexně: režie, scénář, dialogy, dramaturgie, výtvarné práce a ilustrace, casting,  fáze , story board, kompozice scén, produkce.