GET
Array
(
  [LANG] => cz
  [idclanku] => 45_47
  [nbcat] => sluzby-sand-art-cz
  [ACT] => clanky
  [templat] => clanky
)
ACT=clanky - ACTL=txt
zprava =
idecka
Array
(
  [0] => 45
  [1] => 47
)
Array
(
)

Sand Art

Malování pískem

Drawing in sand or Sand Art is a technique based on creating images with fingers in the soft sand. The whole show takes place on a specially design table with a backlit glass panel. The particular properties of the soft sand allow a neat transition from one image to another creating a space for telling any story you can imagine.

Malování pískem


Nabízíme nejpropracovanější a nejefektivnější výstupy, které můžete na trhu sehnat. 
Malování do písku, neboli Sand Art je technika, která se zakládá na malbě prsty do jemného písku.Vše se odehrává na speciálně navrhnutém stole, který má podsvícenou, skleněnou desku. Díky vlastnostem písku, jsme schopni elegantně přecházet z obrazu do obrazu a tímto způsobem odvyprávět jakýkoli příběh.

I tato výtvarná technika patří mezi velmi žádaná živá vystoupení, u kterých hudební doprovod ještě umocní jedinečný zážitek.
Nechte si od nás vytvořit vystoupení na míru. Celou kreativu jsme schopni ztvárnit na základě jednoduchého zadání, anebo si vyberte jedno z našich standardních představení. Je to výborná volba pro jakékoli akce, oslavy, sportovní události nebo pro firemní eventy.
Přemýšlíte jak docílit originálního promo videa? Potřebujete představit nový produkt a chcete oslnit potencionální zákazníky? Rádi pro vás vytvoříme profesionální promo vide a vše budeme vyprávět malovanými obrazy do písku. Zajistíme postprodukci, hudbu k video a případně i voice over.Dále nabízíme Sand Art workshop. Vaši hosté si tak mohou malování do písku vyzkoušet, samozřejmě pod vedením našeho výtvarníka, který rád prozradí základní fígly.