Dowis.cz - Home
 

Tým


Jaro Cossiga

Jaro Cossiga

Tour manager / Sound designer

Vystudoval podnikatelskou školu zaměřenou na managemant a řízení firem.

S Alexem prvně spolupracoval na HipHop Kempu v roce 2003 a od té doby spolupráce přetrvává. Moderoval první tv hip hop show 5. Element na dnešním Óčko tv, MusicBlok v ČT a ranní show s Dj Enemym na Radiu Spin.
  
Za nejdůležitější období považuje 5tileté angažmá v divadle Archa, kde se stal, hercem, tanečníkem, produkčním, asistentem režiséra, scénografem, sound designerem a autorsky se podílel na několika představeních - Chat, SenAndersen, Putování za snem, v 11.20 Tě opouštím, Divnej soused s kterým začali cestovat po světě. Zde také začala éra skládání  autorské a scénické hudby v softwaru Ableton Live, pro který je už přes 10 let českým expertem a lektorem.
  
Jaro Cossiga je považován za průkopníka českého beatboxu. Má titul trojnásobného mitra ČR a více mistra světa v teamovém beatboxu s jeho BeatBurgerBandem, s kterým předskakoval Bauchklang, Sugar Hill Gang, Joe Cocker, 50. Cent či Snoop Dogg.

V současné době je spolumajitel společnosti DipMyCar s.r.o. a společně s Djem Enemym vedou Royal Duck Studio, které dodává a hraje hudbu na klíč právě pro Light Art by Alex Dowis.

 
 

Fotogalerie

 


 
Česky Anglicky