GET
Array
(
  [LANG] => cz
  [idclanku] => 45_54
  [nbcat] => sluzby-ostatni
  [ACT] => clanky
  [templat] => clanky
)
ACT=clanky - ACTL=txt
zprava =
idecka
Array
(
  [0] => 45
  [1] => 54
)
Array
(
)

Ostatní

Video
Nabízíme technické i kreativní zpracování videí.
Přijedeme kamkoliv, natočíme cokoliv, sestříháme a dodáme  originální zvuk včetně zvukových efektů.

Dodáváme také promo a virální videa, vytvořené pomocí našich unikátních výtvarných technik SAND ART (malování do písku),  LIGHT ART (malování světlem), SPEEDPAINTING (Rychlomalování).

Audio
Nabízíme technické i kreativní zpracování zvuku. K vašim videím dodáme originální zvuk včetně zvukových efektů. Máme také k dispozici nahrávací studio a profesionální sound designéry.

Vytvoříme vám originální jingle, rádio spot a nebo Voiceover.

Také máme k dispozici, pro váš event či firemní akci kvalitní beatboxery, kteří vás ohromí svým uměním a navíc vás naučí základy této netradiční disciplíny ve svém originálním workshopu. 

Dále si můžete objednat hudební produkci do filmu, her či pro váš song.
Komiks
Náš ateliér taktéž spolupracuje se studiem BOBA. Z této spolupráce vzniknul historicky první komiks s Bobem a Bobkem. První díl ku příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji, měl tak veliký úspěch, že se dočkal i  pokračování Bob a Bobek na horách a vy se už teď můžete těšit na další pokračování.

Vytváříme komiksy na zakázku v různých stylech. Jsme schopni vytvořit krátké černobílé stripy i barevné komiksy o desítkách stran. Vše v prvotřídní kvalitě, včetně námětů a scénářů.

Art shop
Purchase the works of our artists: paintings, prints or 3D objects, shirts...
Or let us create a painting according to your wishes and preferences.